Autor

Tak nevím jestli nazvat se autorem není příliš nepatřičné, potože to vypadá, jako bych chtěl mluvit o všeobecně uznávaných dílech. Ale i méně povedená dílka mají autora, takže cosi o mně. Nakonec posuďte sami.

S oblibou o sobě tvrdím, že jsem jen obyčejný chlap. Měřím něco pod 180 centimetrů, což znamená, že jsem vyrostl trochu míň, Svícen s vyřezávanými otvorytedy alespoň podle body mas indexu :-). Je mi, jak říká moje matka dost na to, abych měl už rozum...

Keramika je jedním z mých koníčků. Je to koníček, který jsem dlouho odkládal. Vždycky jsem toužil zkusit si jaké je to pracovat s hlínou. Jenže byly povinnosti a náročná práce a řada dalších a dalších důvodů proč jsem si dlouho myslel, že prostě nemám čas. Pravda byla nakonec jiná. Přišel jsem na to, že když něco opravdu chcete, musíte za tím prostě jít a čas si nakonec uděláte. Některé povinnosti nejsou tak důležité, jak si sami myslíme.

Dnes jsem rád že jsem se rozhoupal, tedy vlastně mi k tomu dopomohla přítelkyně mého bratra, která měla taky chuť si keramiku zkusit. Dnes chodíme do keramiky už osmý rok (školní) a určitě ji hned tak za nic nevyměníme. Já tedy určitě ne.

Keramika ale rozhodně není jediným mým koníčkem. Už jako kluk jsem fotografoval a to asi docela slušně, protože jsem se dokonce umístil v nějaké té soutěži na předních místech. Pak jsem od fotografování na řadu let odešel a teprve docela nedávno jsem se k fotografii vrátil. A zase se začínám zúčastňovat soutěží a zatím se umisťuji docela dobře. No, dost chlubení.
Baví mne taky bílá technika (asi to zní divně ale je to tak), takže o ní píšu do tištěného časopisu a na této doméně najdete taky časopis "Abeceda domácích spotřebičů", který je vlastně taky mým koníčkem (obrovská černá díra na čas). Jsem šéfredaktorem, majitelem a sponzorem tohoto časopisu současně. Ne, že bych si chtěl stěžovat, ale prostě je to tak.

Tyhle koníčky mi zabírají sice dost času, ale já se nudit prostě neumím, takže ještě trochu programuji (třeba tyhle stránky), baví mne elektronika, která je mým povoláním a kutím.

Miloš Chadt