Najdi servis
Další události najdete v levém sloupci po výběru článku z této nabídky nebo po stisku tohoto tlačítka
Další články o spotřebičích najdete v levém sloupci po výběru článku z této nabídky nebo po stisku tohoto tlačítka
Další rady jak na to najdete v levém sloupci po výběru článku z této nabídky nebo po stisku tohoto tlačítka
 Další slovíčka najdete v levém sloupci po výběru článku z této nabídky nebo po stisku tohoto tlačítka


Vizi budoucnosti přináší nová generace chladniček a mrazniček GorenjeChladnička Gorenje Premium  RK 67365

Moderní výrobky musí uspokojovat naše potřeby, jejich konstrukce musí být provedena tak abychom neztráceli čas s jejich údržbou a v neposlední řadě je nutné aby byly šetrné k životnímu prostředí, jehož zachování je podmínkou pro udržení života na této planetě.
Proto byl vývoj nové generace chlazení Gorenje provázen heslem "vytváříme dnešek s myšlenkou na zítřek". Výsledkem tohoto vývoje jsou přístroje, které využívají nejmodernější technologie ke splnění nejpřísnějších ekologických standardů s minimální spotřebou elektrické energie. Téměř všechny nové chladničky i mrazničky se řadí do energetické třídy A a jsou vybaveny speciálními úspornými funkcemi Eco a systémem Go´n´Save, které šetří nejen životní prostředí, ale i vaše finance.

Gorenje chrání tuleně

Boj za ochranu zvířecích druhů bychom měli mít na mysli všichni. Vždyť krása přírody je právě v její rozmanitosti a vymření jediného živočišného druhuLogo akce Gorenje chrání tuleně může mít za následek obrovské změny v celých ekosystémech. Stejně tak nelidské vybíjení tuleních mláďat pro jejich jemnou kožešinu je nutné zastavit.
Do tohoto boje se aktivně zapojila i firma Gorenje ve spolupráci s UNEP (United Nations Environment Programme), podílem na programu záchrany tuleňů a jejich mláďat a ochraně jejich života v přirozených podmínkách. Pomoci však můžete i vy. Koupí chladničky podpoříte tato ohrožená zvířata a jedno z plyšových mláďat si odnese vaše dítě domů jako dárek.

Moderní design

Základem nového designu Gorenje je spojení harmonie ušlechtilých materiálů s propracovanými detaily, což dělá z každého výrobku originální součást kuchyně. Ušlechtilé materiály přispívají nejen ke komfortnímu designu výrobků, ale také umožňují snadnou údržbu. Nový design interiéru s prohloubenými přihrádkami ve dveřích chladničky i mrazničky přispívá ke snadnějšímu přístupu k často používaným potravinám. Překvapivě snadnou manipulací a velkým objemem vás jistě potěší také vysunovací zásuvka Big´n´ Freeze.

Velký objem - ObXXLjem

Náš životní styl se stále více přiklání k velkým nákupům, které šetří čas, ale s tím současně stoupají nároky na chladící prostor k jejich uskladnění. Nová řada Gorenje přináší obXXLjem chladničky v kombinaci s mrazničkou až 364 litrů. To umožní správné uskladnění potravin a současně dostatek místa pro velké nákupy.

Displej chladničky Gorenje PremiumPremium pro pohodlí a komfort

Jedním z výrobků nové generace řady Premium je kombinovaná chladnička s dotykovým displejem, který rozšiřuje možnosti chladničky o komunikaci s uživatelem. Pomocí tohoto displeje můžete zanechat vzkaz ostatním členům domácnosti, pustit si rádio, které je součástí chladničky nebo se chladničky zeptat na správné uložení různých druhů potravin.

Technologie pro choulostivé potraviny

Zásuvka na zeleninu Zero´n´ Fresh chladničky Gorenje Abychom kvalitně uskladněnili zeleninu, je nutné zajistit nejen odpovídající teplotu, ale i vlhkost vzduchu a dostatek místa.
Proto je prostor speciálních zásuvek nové řady Gorenje výrazně větší a je pouze na vás, zda si zvolíte jejich dělenou variantu či nikoli.
Pro uskladnění zeleniny, ovoce i masa je připravena speciální zásuvka Zero´n´ Fresh, ve které zůstanou potraviny čerstvé dvakrát déle.
Pro přesné udržování teploty je určena technologie Multiflow systém, která zajistí účinné 3D chlazení ve všech úrovních chladničky.

Splní vaše přání

Inteligentní technologie umožní vytvořit v pěti různých oblastech chladničky odlišné podmínky. Teplota jednotlivých oblastí se může lišit až o 6°C.
Funkci rychlého chlazení využijete při nečekaných návštěvách. Zchlazení jakéhokoli nápoje bez rizika že láhev praskne, je dílem několika minut. U řady Premium je splnění úkolu oznámeno hlasově, u řady Exklusive zvukovým signálem.

Značka Gorenje tedy opět posouvá výš úroveň kvality, pohodlí, technologií ale i boje za naše životní prostředí.Magazín Inspirace Euronics - léto 2006
Pro magazín Inspirace EURONICS  léto 2006
Miloš Chadt
milos@chadt.cz
milosch@centrum.cz

foto: Gorenje


Články s podobnou tématikou:Přepne na další téma
Seřadit podle abecedySeřadit podle dataDalší seznam článků
Seřadit podle abecedySeřadit podle dataDalší seznam článků

Poslední aktualizace 19.04.2016 00:00

Založení stránek
20.7.2005Staňte se fanoušky, dovíte se o nových článcích v předstihu.